Rolety

ROLETY – PŁASZCZ, KTÓRY CHRONI I IZOLUJE

Roleta chroni, przed nadmiernym słońcem i izoluje od zimna. Stopień ochrony zależy od materiału z jakiego jest zrobiona oraz od sposobu montażu.

Niezależnie od tego, jak dom zostanie usytuowany na działce i ile promieni słonecznych będzie do niego docierało, zawsze montujemy w oknach różnego rodzaju osłony. Chronimy się przed słońcem, wiatrem, opadami i wścibskimi spojrzeniami. Osłony spełniające to zadanie montuje się od zewnątrz i od wewnątrz. Każdy rodzaj ma zalety i wady , każdy inaczej wpływa na styl wnętrza i architekturę budynku. Dlatego warto rozważyć , które z nich uczynią nasz dom piękniejszy i nadadzą mu niepowtarzalny charakter. Od zewnątrz najczęściej montuje się rolety (z PWC lub aluminium) albo okiennice. Od wewnątrz -zasłony z tkaniny, rolety i żaluzje z różnego rodzaju materiałów spełniających wieloraki funkcje np. przepuszczające światło do wewnątrz, całkowicie lub częściowo zaciemniające,chroniące przed przegrzaniem itp.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, producentami materiałów najwyższej jakości.  Nie boimy się nowych wyzwań i jesteśmy zawsze otwarci na sugestie naszych klientów. Dzięki temu oraz dzięki doświadczeniu i fachowości naszych pracowników zaufało nam już wielu klientów indywidualnych, instytucji publicznych, hoteli czy  przedsiębiorców.

Szczegółowe informacje na temat naszych możliwości oraz indywidualną , dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę uzyskacie państwo pisząc na adres : unimo@poczta.fm

Comments are closed