Start

Firma „UNIMO” sp z.o.o. powstała w 1996 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją stolarki PVC, aluminium oraz dystrybucją stolarki drewnianej. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji i obsługi klientów dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, możemy uzyskać najwyższą jakość naszych wyrobów, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Podążamy za najnowszymi światowymi trendami w produkcji okien i drzwi , tak aby zawsze oferować naszym klientom wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania.

Istotą działalności naszej firmy jest sprzedaż i montaż stolarki otworowej. Jest ona skierowana do inwestorów planujących budowę domów mieszkalnych, obiektów przeznaczonych na budynki biurowe i handlowe oraz do firm i klientów indywidualnych chcących wymienić istniejącą stolarkę na nową.

Oferujemy Państwu realizację zamówienia w szybkim terminie, począwszy od pomiaru stolarki okiennej poprzez profesjonalnie przygotowane wyceny polegające na dostosowaniu zamówienia do Państwa oczekiwań i możliwości technologicznych, a skończywszy na podpisaniu umowy i zamontowaniu okien czy drzwi w dogodnym dla Państwa terminie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do obsługi dużych realizacji, ale też do odbiorców indywidualnych oraz firm budowlanych realizujących budynki mieszkalne i użyteczności publicznej. W każdym przypadku staramy się, aby nasze usługi zaspokajały potrzeby klienta zgodnie z wymogami prawa budowlanego jak i Państwa poczuciem estetyki.

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, producentami materiałów najwyższej jakości (podzespołów, profili i okuć do stolarki okiennej i drzwiowej). Nie boimy się nowych wyzwań i jesteśmy zawsze otwarci na sugestie naszych klientów.

Szczegółowe informacje na temat naszych możliwości oraz indywidualną, dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę uzyskacie Państwo pisząc na adres : unimo@poczta.fm

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu z oknami w Bydgoszczy !!

 

Comments are closed